Thomas banking logo
ADCB ,bank, بانک ADCB , بانک ,بانک ابوظبی تجاری

مشاوره حساب بانک ابوظبی تجاری

در اینجا نحوه مشاوره افتتاح حساب در این بانک ابوظبی تجاری مزایای متعددی از جمله دسترسی به خدمات مشاوره بانکی، کارت های اعتباری و نقدی، وام و … را به همراه دارد.

 امور مالی خود را در هر زمان و هر مکان، با سرعت، سهولت و امنیت انجام دهید.

امارات متحده عربی یکی از قطب های اقتصادی دنیا محسوب می شود. این کشور با توجه به شرایط اقتصادی فوق العاده ای که دارد از مکان های مورد علاقه سرمایه گذاران می باشد. آیا شما هم قصد استفاده از این شرایط اقتصادی شگفت انگیز را دارید؟ شما ابتدا باید یک حساب بانکی در امارات افتتاح کنید. 

در امارات بانک های معتبری هستند که برای سرمایه داران شرایط ویژه ای را ارائه می دهند و شما باید با توجه به مقاصد اقتصادی خود بانکی را انتخاب کنید که مناسب ترین تسهیلات را به شما ارائه دهد. 

با توجه به شرایط تحریمی و اقتصادی کشور ما افتتاح حساب بانکی در ابوظبی برای ایرانیان در برخی از این بانک ها سخت می باشد. یکی از بانک های معتبر در امارات متحده عربی که خدمات خود را به ایرانیان ارائه می دهد بانک ابوظبی تجاری و یا Abu Dhabi Commercial Bank  و یا ADCB Bank می باشد.

بانک ابوظبی تجاری با سال‌ها تجربه ای که در زمینه مدیریت مالی و سرمایه گذاری دارد یکی از بزرگ‌ترین بانک های امارات محسوب می شود که تسهیلات فوق العاده ای را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد. 

این بانک برای افتتاح حساب های شخصی، تجاری، حساب های طلایی و حساب های بدون اقامت خدمات متعددی ارائه می دهد. اگر قصد مشاوره افتتاح حساب بانک ابوظبی تجاری را دارید با ما همراه شوید. ما تمامی مواردی که نیاز دارید را به شما خواهیم گفت.

شما از طریق شرکت توماس به راحتی می توانید صاحب یک حساب بانکی در ابوظبی شوید و از مزایای سرمایه گذاری در امارات بهره ببرید.

مشاوره افتتاح حساب شخصی در بانک تجارت ابوظبی

در ایران آمار مهاجرت و خروج سرمایه های شخصی، با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، به شدت افزایش یافته است. اگر شما هم قصد خروج سرمایه و بهره مندی از مزایای اقتصادی امارات را دارید باید ابتدا یک حساب مالی در امارات داشته باشید. 

بانک ابوظبی تجاری خدمات خود را با توجه به شرایطی که شما دارید ارائه می دهد. در این بانک شما می توانید انواع حساب ها شخصی از جمله حساب ارزی، حساب جاری، حساب سرمایه گذاری و حساب پس انداز افتتاح کنید. 

برای افتتاح حساب بانکی در ابوظبی باید از مراحل مختلفی عبور کرده و مدارک بخصوصی را ارائه دهید. ما در این راه مشاور شما خواهیم بود.

افتتاح حساب شرکتی در بانک تجارت ابوظبی

بانک ابوظبی تجاری (Abu Dhabi Commercial Bank) خدمات مختلفی را برای کسب و کارها ارائه می دهد. این بانک محل مناسبی برای تراکنش های تجاری شما خواهد بود. بخش تجاری و یا Business در بانک ابوظبی تجاری طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد. 

مدیریت نقدینگی، ارائه مشاوره و پیش بینی های اقتصادی، پرداخت حواله های بین المللی و ارائه دادن ضمانت نامه های بانکی تنها برخی از خدمات این بانک هستند. اگر شما هم می‌خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید و وارد بازار جهانی شوید ما به شما کمک خواهیم کرد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افتتاح بانک ابوظبی تجاری در امارات با ما در تماس باشید.

افتتاح حساب طلایی وی آی پی در بانک تجارت ابوظبی

بانک ابوظبی تجاری برای بالاترین سطح از معاملات تجاری نیز خدمات مناسبی دارد. حساب طلایی و یا وی‌آی‌پی در این بانک مزایای زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. 

برخی از مزایای این نوع حساب عبارتند از بهره‌مندی از خدمات آنلاین بانکی، معافیت از کارمزد تراکنش های خارجی، دریافت کش بک (خدمات تخفیف بانکی) و بیمه عمر. در حساب وی‌آی‌پی یک حسابدار اختصاصی کار مدیریت سرمایه و پول شما را انجام می دهد. 

برای اینکه بتوانید در بانک ابوظبی تجاری حساب طلایی افتتاح کنید باید حداقل مبلغ 50000 درهم در حساب خود واریز کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی در امارات با ما تماس بگیرید.

دریافت وام با افتتاح حساب بانک تجارت ابوظبی

بانک ابوظبی تجاری وام های متعددی برای مشتریان خود در نظر گرفته است. وام های این بانک در سه دسته قرار می گیرند:

 1. وام شخصی: این بانک برای مردم محلی امارات و برای مهاجران وام های شخصی متنوعی ارائه می دهد. نرخ بهره برای این نوع وام 5.75 درصد حساب می شود. برای مصارف شخصی مانند تعمیر خانه و یا وسایل شخصی خود می توانید از این نوع وام استفاده کنید.
 2. وام خودرو: این نوع وام در بانک ابوظبی تجاری به صورت وام خرید خودرو و وام خرید خودروهای سبز ارائه می شود. نرخ بهره برای این وام حدود 2 درصد حساب می شود. برای دریافت این وام به مدارک مختلفی نیاز دارید. ما می توانیم تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما بگذاریم.
 3. وام مسکن: این بانک سه نوع وام مسکن دارد که با توجه به نیاز و شرایط خود می توانید از آن ها استفاده کنید. این وام 4.5 درصد نرخ بهره دارد. از نکات مهمی که برای دریافت این وام باید بدانید این است که در صورت عدم پرداخت اقساط ممکن است ملک خود را از دست بدهید. حداقل میزان درآمد شما برای دریافت این وام باید ماهانه 6000 درهم باشد.
 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افتتاح حساب بانک ابوظبی تجاری با ما تماس بگیرید.

کردیت کارت, بانک تجارت ابوظبی, کردیت کارت بانک تجارت ابوظبی

دریافت کردیت کارت و چک بانکی با افتتاح حساب بانک ابوظبی تجاری

با افتتاح حساب بانک ابوظبی تجاری و یا ADCB می توانید انواع کردیت کارت های معتبر را از این بانک دریافت کنید. این بانک انواع کارت های اعتباری را برای مشتریان خود فراهم می کند تا با توجه به نیاز خود از مزایای این کارت ها استفاده کنند. 

شما با کردیت کارت های بانک ابوظبی تجاری از خدمات مختلفی بهره منده خواهید شد. این خدمات شامل دریافت کش بک یا Cashback، دریافت تخفیف در فروشگاه های سراسر امارات و بهره‌مندی از خدمات آنلاین این بانک می باشند. 

دریافت چک از این بانک نیز مراحل بخصوصی دارد. ما اینجا هستیم تا برای طی کردن این مراحل برای افتتاح حساب بانک ابوظبی تجاری و بهره‌مندی از مزایای آن به شما کمک کنیم.

افتتاح حساب بانکی، افتتاح حساب بانکی در ابوظبی، بانک ابوظبی تجاری، افتتاح حساب بانکی در ابوظبی برای، حساب طلایی وی‌آی‌پی، حساب شرکتی
 • ارائه طیف وسیعی از خدمات بانکی به اشخاص حقیقی و حقوقی
 • شامل حساب های جاری، سپرده های کوتاه مدت و بلندمدت، وام ها، کارت های اعتباری، خدمات بیمه و …
 • ارائه خدمات بانکداری شرکتی و سرمایه گذاری
 • بیش از 50 شعبه و 1300 دستگاه خودپرداز در سراسر امارات متحده عربی
 • دفاتر بین المللی در 5 قاره
 • خدمات نوآورانه و دیجیتال
 • اپلیکیشن موبایل بانک ابوظبی تجاری
 • رتبه بندی اعتباری بالا
 • جوایز و افتخارات متعدد
 • ADCB مخفف Abu Dhabi Commercial Bank است.
 • این بانک در بورس اوراق بهادار ابوظبی (Abu Dhabi Securities Exchange) فهرست شده است.
 • این بانک حامی مالی باشگاه فوتبال منچستریونایتد است.