Thomas banking logo
EIB ,bank, بانک EIB امارات , بانک ,بانک امارات اسلامی

مشاوره افتتاح حساب بانک امارات اسلامی

(Emirates Islamic Bank)

نحوه مشاوره افتتاح حساب بانک امارات اسلامی که در اینجا درباره بانک ویژگی ها، مزایا و انواع وام های بانکی در امارات را توضیح می دهیم.

 امور مالی خود را در هر زمان و هر مکان، با سرعت، سهولت و امنیت انجام دهید.

بانک امارات اسلامی(Emirates Islamic Bank) ، یکی از چهار بانک اسلامی معتبر و با سابقه در شهر دبی می باشد. این بانک در سال 2004 تاسیس شده است و بر اساس اصول بانکداری اسلامی (اصولی مبنی بر جلوگیری از ربا و رباخواری)، اداره می شود. 

در بانک فوق، شما می توانید انواع مختلف حساب های مالی را افتتاح کنید و از خدمات ویژه آنها استفاده نمایید. البته  افراد ایرانی در هنگام افتتاح حساب بانک امارات اسلامی، به دلیل تحریم های بین المللی با مشکلات و چالش های متعددی مواجه می شوند. 

این افراد می توانند از خدماتِ یک شرکت واسطه به منظور برطرف کردنِ مشکلات و چالش های خود استفاده کنند.

نکته ای دیگر اینکه، بانک امارات اسلامی تا کنون جوایز و تقدیرنامه های بسیاری را به دلیلِ ارائه خدمات درجه یک و با کیفیت به مشتریان خود، دریافت کرده است. یکی از این جوایز که اخیرا مجله مالی جهانی و سازمان بانکداری جهانی به بانک فوق اعطاء کرده اند، جایزه “بهترین بانک اسلامی در امارات متحده عربی” نام دارد. 

دلیل تخصیص این جایزه به بانک امارات اسلامی نیز، رعایت کامل اصول بانکداری در ارائه خدماتِ با کیفیت به تمامی مشتریان حقیقی و حقوقی می باشد.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا ابتدا فرآیند افتتاح حساب بانک امارات اسلامی را به شما توضیح دهیم و سپس، نحوه دریافت کردیت کارت و چک بانکی را بررسی نماییم. 

اگر شما هم علاقه دارید تا با بانک امارات اسلامی و انواع حساب های آن، بیشتر آشنا شوید، تا پایان با ما همراه باشید.

مشاوره افتتاح حساب شخصی در بانک امارات اسلامی

اولین موردی که در مبحثِ افتتاح حساب بانک امارات اسلامی، به توضیح آن خواهیم پرداخت، حساب شخصی می باشد. این حساب مخصوص افراد حقیقی است. بنابراین اگر شما قصد تاسیس شرکت در دبی را ندارید و میزان تراکنش های مالی‌تان نیز بالا نمی باشد، بهترین گزینه، افتتاح حساب شخصی است.

 حساب های شخصی معمولا معاف از مالیات می باشند.

البته فرآیند افتتاح حساب بانکی در دبی برای ایرانیان، از طریق سایر بانک های این شهر نیز امکان پذیر است، اما به دلیل اعتبار بالای بانک امارات اسلامی، بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا حساب شخصی خود را در این بانک افتتاح نمایند.

افتتاح حساب شرکتی در بانک امارات اسلامی

یکی دیگر از مواردی که در مبحثِ افتتاح حساب بانک امارات اسلامی، به توضیح آن خواهیم پرداخت، حساب شرکتی می باشد. این حساب تنها مخصوص اشخاص حقوقی است و افراد حقیقی اجازه استفاده از آن را ندارند.

نکته ای دیگر اینکه، حساب های شرکتی معمولا بر خلاف حساب های شخصی، مشمول پرداخت مالیات می شوند. بنابراین قبل از افتتاح این نوع حساب ها، شما باید به میزان مالیاتی که باید بپردازید نیز توجه کنید.

البته اگر شما فرآیند افتتاح حساب بانکی در دبی را از طریق مرکز معتبری مانندِ سایت Thomas Banking انجام دهید، کمترین میزان مالیات شامل حالتان خواهد شد؛ چرا که کارشناسان این سایت، ابتدا شرایط شما را بررسی می کنند و سپس، بهترین نوع حساب بانکی را برای‌تان انتخاب می نمایند.

افتتاح حساب طلایی وی آی پی در بانک امارات اسلامی

یکی دیگر از انواع حساب های بانک امارات اسلامی، حساب طلایی وی آی پی می باشد. هزینه افتتاح این حساب نسبت به سایر حساب های بانک امارات اسلامی، کمی بالاتر است اما استفاده از آن، مزایای بسیاری را به همراه خواهد داشت. 

در ادامه، تمامی مزایای افتتاح حساب طلایی وی آی پی را بیان خواهیم کرد؛

·       انجام سریع تر تراکنش های بانکی

·       افزایش سقف روزانه مجاز برای انجام تراکنش های مالی

·       افزایش میزان امنیت دارایی های شما در بانک (تمامی دارایی های شما در حساب طلایی وی آی پی، بیمه خواهند شد)

·       دریافت پشتیبانی به صورت شبانه روزی

·       کاهش میزان کارمزد انجام تراکنش های مالی

دریافت وام با افتتاح حساب بانک امارات اسلامی

یکی از مزایای برجسته افتتاح حساب بانک امارات اسلامی، دریافت وام می باشد. میزان کارمزد دریافتی بابت ارائه وام به مشتریان در بانک فوق، بسیار پایین است. به همین دلیل، شما می توانید با خیال راحت، این وام را دریافت نمایید.

 

نکته ای دیگر اینکه، وام هایی که توسط بانک امارات اسلامی به مشتریان ارائه می شوند، در 3 دسته جداگانه قرار می گیرند. این 3 دسته عبارتند از؛

 1. وام شخصی در بانک امارات اسلامی: وام شخصی به اشخاص حقیقی ارائه می شود. این افراد می توانند مبلغ وام دریافتی از بانک را به نحو دلخواه استفاده نمایند و محدودیتی در شیوه خرج کردنِ آن ندارند.
 2. وام خودرو در بانک امارات اسلامی: این وام جهت خرید خودرو به اشخاص حقیقی ارائه می شود. بنابراین، افرادی که وام فوق را دریافت می کنند، اجازه خرید وسیله ای به غیر از خودرو و یا پس انداز مبلغ وام را ندارند.
 3. وام مسکن در بانک امارات اسلامی: این وام جهت خرید خانه به مشتریان ارائه می شود. مشتریانی که وام فوق را دریافت می کنند، اجازه خرید کالا یا وسیله خاصی را ندارند و باید مبلغ وام را به خرید خانه اختصاص دهند. معمولا وام های مسکنِ بانک امارات اسلامی، کارمزد پایین تری نسبت به سایر انواع وام ها دارند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افتتاح حساب بانک امارات اسلامی با ما تماس بگیرید.

افتتاح حساب بانکی در دبی، افتتاح حساب بانکی، افتتاح حساب بانکی در دبی برای ایرانیان، بانک امارات اسلامی، دریافت وام، دریافت کردیت کارت

دریافت کردیت کارت و چک بانکی با افتتاح حساب بانک امارات اسلامی

پس از به پایان رسیدنِ فرآیند افتتاح حساب بانک امارات اسلامی، شما می توانید خدمات مختلفی را از این بانک دریافت نمایید. دو مورد از خدمات بانک فوق عبارتند از؛ 1. دریافت کردیت کارت و 2. دریافت چک بانکی.

شما قادر هستید تا با استفاده از کردیت کارت، تراکنش های مالی اینترنتی خود را به راحتی انجام دهید. همچنین، کردیت کارت بانک امارات اسلامی در دستگاه های خودپرداز اکثر کشورهای جهان قابل استفاده می باشد.

از طرفی دیگر، تمامی مشتریان بانک امارات اسلامی می توانند چک بانکی را نیز دریافت نمایند. البته به منظور دریافت چک بانکی، شما باید مدارک خاصی را علاوه بر مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب، به بانک ارائه دهید.

افتتاح حساب بانکی در دبی، افتتاح حساب بانکی، افتتاح حساب بانکی در دبی برای ایرانیان، بانک امارات اسلامی، دریافت وام، دریافت کردیت کارت
 • ارائه طیف وسیعی از خدمات بانکی اسلامی به اشخاص حقیقی و حقوقی
 • شامل حساب های جاری، سپرده های کوتاه مدت و بلندمدت، وام ها، کارت های اعتباری، خدمات بیمه و …
 • ارائه خدمات بانکداری شرکتی و سرمایه گذاری
 • بیش از 80 شعبه در سراسر امارات متحده عربی
 • دفاتر بین المللی در انگلستان، مالزی و …
 • تعهد به ارائه خدمات بانکی مطابق با شریعت اسلام
 • اپلیکیشن موبایل بانک امارات اسلامی
 • محصولات و خدمات نوآورانه
 • جوایز و افتخارات متعدد
 • این بانک در سال 2014 توسط گروه Emirates NBD خریداری شد.