Thomas banking logo
Mashreq ,bank, بانک مشرق, بانک ,بانک مشرق

مشاوره حساب بانک مشرق

Mashreq Bank

در اینجا نحوه مشاوره افتتاح حساب بانک مشرق، ویژگی ها، مزایا و انواع وام های بانکی در امارات را توضیح می دهیم.

 امور مالی خود را در هر زمان و هر مکان، با سرعت، سهولت و امنیت انجام دهید.

بانک مشرق یکی از مطرح ترین و قدیمی ترین موسسات مالی و بانکداری در کشور امارات است. این موسسه اولین بار در سال 1967 توسط فردی به نام عبدالله الغریر افتتاح و شعبه های آن در سراسر جهان راه اندازی شد.

در این متن میخواهیم به هر آنچه که باید درباره مشاوره افتتاح حساب بانک مشرق بدانید اشاره کنیم. همچنین خدمات، ویژگی ها و نحوه افتتاح حساب بانکی در امارات را بررسی خواهیم کرد.

بانک مشرق یک موسسه مالی و خدماتی در حوزه بانکداری است که به صورت ارزی در شهرهای عرب زبان فعالیت میکند. این بانک ارائه دهنده خدمات ارزی، بانکی، کارت های اعتباری و مدیریت مالی میباشد. شعبه مرکزی و اصلی بانک مشرق در شهر دبی قرار دارد. به غیر از آن، این بانک 65 شعبه در سراسر جهان دایر کرده که در حال فعالیت هستند.

افتتاح حساب بانک مشرق به هیچ عنوان امر پیچیده ای نیست. اگر شما از فعالان حوزه بازرگانی هستید یا می خواهید یک حساب عادی در این بانک داشته باشید، مجموعه ما شرایطی را فراهم کرده است که به راحتی و در کمترین زمان ممکن بتوانید افتتاح حساب بانکی در امارات را انجام دهید. ما با افتخار مورد اعتماد ترین پلتفرم جهت افتتاح حساب بانکی در امارات برای ایرانیان می باشیم.

شما با مراجعه به وب سایت میتوانید با کارشناسان تلفنی یا آنلاین ما در ارتباط باشید. کارشناسان با توجه به نیاز شما از خدمات مالی، حوزه فعالیت تان در امارات و… بهترین گزینه را برای افتتاح حساب بانک مشرق به شما پیشنهاد میدهند. همچنین در تمامی مراحل افتتاح حساب بانکی در امارات همراه شما خواهند بود. در ادامه انواع و ویژگی های حساب های بانکی بانک مشرق را بررسی خواهیم کرد.

مشاوره افتتاح حساب شخصی در بانک مشرق

افتتاح حساب بانک مشرق به دو صورت شخصی و حساب شرکتی صورت پذیر است. حساب شخصی معمول ترین نوع افتتاح حساب بانکی در امارات برای ایرانیان است. شما به عنوان یک شخص حقیقی میتوانید حساب بانکی عادی را در بانک مشرق برای خودتان افتتاح کنید.

این حساب مانند تمامی حساب های بانکی دارای کارت است. امکان واریز، برداشت و سرمایه گذاری در این حساب ها وجود دارد و تمامی حقوق آن به نام شخص افتتاح کننده حساب میباشد.

افتتاح حساب شرکتی در بانک مشرق

حساب شرکتی مانند حساب های حقوقی متعلق به کل یک سازمان یا مجموعه است. این حساب ها مزایای خاص خودشان را دارند. تمامی مدیرعاملان و ذینفعان یک شرکت میتوانند در این حساب حق داشته باشند و سود و زیان کمپانی در این حساب برای تمام اعضای آن یکسان است.

حساب شرکتی امکان واریز و برداشت های ارزی، خدمات ترانسفر ارز، خدمات مدیریت دارایی و… را برای افتتاح کنندگان حساب فراهم میکند. همچنین امکان دریافت وام از حساب های شرکتی با توجه به ضمانت های موجود وجود دارد.

علاوه بر موارد فوق افتتاح حساب بانک مشرق برای شرکت ها مزایایی نظیر بانکداری شرکتی و امکان سرمایه گذاری های طولانی مدت را به همراه خواهد داشت.

افتتاح حساب طلایی وی آی پی در بانک مشرق

حساب طلایی وی آی پی محبوب ترین نوع افتتاح حساب بانک مشرق برای ایرانیان در امارات است. این حساب مزایای ویژه و شگفت انگیزی را برای صاحبین حساب ها به همراه خواهد داشت. امکاناتی نظیر:

 • دریافت وام با بهره های کم و بازپرداخت طولانی مدت.
 • امکان سرمایه گذاری با سود های انعطاف پذیر و بالا.
 • امکان دریافت کردیت کارت های گوناگون و شارژ مجدد آنها در صورت خوش حسابی.

بانک مشرق درصد بالایی از سهام خود را در بازار بورس دبی عرضه میکند. از همین رو جزو بانک های سودآور اماراتی شناخته میشود. سرمایه گذاری در حساب های طلایی وی آی پی با مالیات پایین میتواند یک انتخاب هوشمندانه و بلند مدت برای کسب و کار شما و سرمایه مضاعف تان باشد.

دریافت وام با افتتاح حساب بانک مشرق

افراد با افتتاح حساب بانک مشرق می توانند وام دریافت کنند. این وام ها با توجه نوع حساب، گردش مالی و میزان خوش حسابی شما میتواند متفاوت باشد. به صورت کلی بانک مشرق 3 نوع وام را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

 • وام شخصی در بانک امارات: وام شخصی روی حساب شخصی بانک مشرق به افراد تعلق میگیرد. این وام با تضمین سرمایه گذاری و شرکتی امکان پذیر است. مبلغ وام، میزان بهره و مدت زمان بازپرداخت با توجه به آنالیز دارایی و اعتبار سنجی شما مشخص خواهد شد. شما میتوانید بعد از افتتاح حساب بانک مشرق درباره نحوه دریافت وام با کارشناسان در ارتباط باشید.
 • وام خودرو در بانک امارات: تمامی افرادی که افتتاح حساب بانکی در امارات انجام میدهند، برای خرید خودرو می توانند وام دریافت کنند. وام خودرو مبلغ مشخصی دارد که با توجه به نوع خودرو و مدارک لازم برای خرید آن به مشتریان پرداخت میشود.
 • وام مسکن در بانک امارات: یکی از محبوب ترین ویژگی های افتتاح حساب بانک مشرق در امارات برای ایرانیان، امکان دریافت وام مسکن است. شما برای خرید خانه در امارات می توانید روی حساب بانکی تان وام دریافت کنید. این وام شرایط خاص خودش را دارد. توصیه میکنیم برای جلوگیری از ضرر و زیان های احتمالی و رد نشدن درخواست وام تان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناسان با توجه به گردش مالی و آنالیز دارایی های شما بهترین گزینه برای درخواست وام خرید مسکن و افتتاح حساب بانک مشرق را به شما پیشنهاد خواهند داد.

کردیت کارت, دریافت کردیت کارت, کردیت کارت بانک مشرق, بانک مشرق

دریافت کردیت کارت و چک بانکی با افتتاح حساب بانک مشرق

با افتتاح حساب بانک مشرق، شما امکان دریافت کردیت کارت و چک بانکی را خواهید داشت. این آپشن برای حساب های وی آی پی ساده تر و آسان تر خواهد بود. به صورت کلی هر چه میزان سرمایه و میانگین موجودی حساب بانکی تان بیشتر باشد، راحت تر می توانید کردیت کارت و چک بانکی دریافت کنید.

همانطور که میدانید کردیت کارت و چک بانکی یکی از مهمترین ابزار ها برای پیشرفت کسب و کار و سرمایه تان در خارج از کشور است. برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت کردیت کارت و چک بانکی میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. کارشناسان با توجه به وضعیت حساب بانکی شما، نوع حساب، گردش مالی و آنالیز کلی دارایی های شما، شرایط دریافت کردیت کارت از این بانک را برای شما تسهیل میکنند.

افتتاح حساب بانک مشرق, بانک مشرق
 • ارائه طیف وسیعی از خدمات بانکی به اشخاص حقیقی و حقوقی
 • شامل حساب‌های جاری و پس‌انداز، وام‌ها، کارت‌های اعتباری، خدمات بیمه و…
 • ارائه خدمات بانکداری شرکتی و سرمایه‌گذاری
 • ارائه خدمات بانکداری دیجیتال پیشرفته
 • بیش از ۶۵ شعبه در امارات متحده عربی و چندین کشور دیگر
 • دفاتر بین المللی در لندن، نیویورک، هنگ کنگ و …
 • اپلیکیشن موبایل بانک مشرق
 • سابقه طولانی و درخشان
 • خدمات نوآورانه و دیجیتال
 • جوایز و افتخارات متعدد
 • رتبه بندی اعتباری بالا
 • مشرق اولین بانکی در امارات متحده عربی بود که دستگاه‌های خودپرداز، کارت‌های نقدی و اعتباری و وام‌های مصرفی را معرفی کرد.
 • این بانک حامی مالی باشگاه فوتبال بارسلونا است.