Thomas banking logo

مشاوره دریافت وام شخصی

مشاوره دریافت وام شخصی در امارات

با توجه به گسترش مهاجرت به کشور های حوزه خلیج، دریافت وام شخصی در امارات می تواند پله ای برای پیشرفت کسب و کار افراد باشد. همانطور که میدانید زندگی در کشور های عربی کار چندان ساده ای نیست و دریافت وام می تواند این کار را ساده تر کند.

فرقی نمیکند برای تحصیل به امارات مهاجرت کرده اید یا قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور را دارید. شما همواره میتوانید با توجه به قوانین و شرایط موجود وام شخصی در امارات دریافت کنید. در ادامه این متن می خواهیم با شرایط و نحوه اخذ این وام ها بیشتر آشنا شویم. با ما همراه باشید.

وام شخصی یک آپشن و گزینه مالی مهم برای مهاجران و ساکنین امارات است که توسط بانک ها و موسسات مالی معتبر در این کشور ارائه داده میشود. وام شخصی در امارات به راحتی میتواند نیاز فوری به پول نقد، پول برای مسافرت، هزینه تعمیر یا بازسازی منزل، مخارج عروسی، مخارج درمانی و… هر فرد را برطرف کند.

وام شخصی در امارات با دو نرخ ثابت و کاهشی به افراد ارائه داده میشود. فرقی نمیکند که شما مهاجر هستید یا از اتباع امارات متحده عربی میباشید. این وام برای هر فردی قابل دریافت است. مبلغ وام شخصی در امارات و میزان و نحوه بازپرداخت تا حد زیادی به حساب بانکی و بانک انتخابی شما بستگی دارد.

در هر حال می توان گفت وام شخصی در امارات برای انواع حساب ها و از طرف بانک های گوناگون با آپشن ها و مزایای مختلف ارائه داده میشود. شما با هر نوع توانایی مالی میتوانید برای دریافت این وام ها از طریق مجموعه ما اقدام کنید.

همچنین از طریق مشاوره تلفنی با کارشناسان مجموعه میتوانید با توجه به نوع حساب و بانک تان، از میزان وام و مبلغ بازپرداخت مطلع شوید.

دریافت وام شخصی در امارات کار پیچیده ای نیست. برای این کار شما میتوانید از موسسه های مالی و اعتباری خدمات دهنده کمک بگیرید. تنها کافیست مدارک مورد نظر برای دریافت وام را آماده کرده و کار را آغاز کنید.

در ادامه مراحل دریافت وام شخصی را به صورت موردی بیان خواهیم کرد:

 • ابتدا تصمیم بگیرید که چه میزان وام احتیاج دارید. در هر حال شما باید در یک مدت زمان مشخص بازپرداخت داشته باشید. از همین رو در تعیین مبلغ وام دقت کنید.
 • بهترین بانک یا موسسه مالی را با توجه به میزان وام و حساب بانکی تان انتخاب نمایید.
 • الزامات واجد شرایط بودن بانک انتخابی تان را بررسی کنید. همچنین شما باید از نرخ بهره، کارمزد و مزایای بانک مطلع شوید.
 • ثبت درخواست وام شخصی در امارات را میتوانید از طریق آنلاین و وب سایت بانک و همچنین مراجعه به شعبه انجام دهید.
 • برای درخواست وام شخصی باید رتبه اعتباری بالایی داشته و واجد شرایط باشید.

قرارداد های وام شخصی در امارات برای هر بانک متفاوت است. عوامل مختلفی وجود دارند که میتوانند در مفاد قرارداد بانکی تاثیرگذار باشند. برای مثال: میزان مبلغ وام، نوع ضمانت، مدت زمان بازپرداخت، میزان بهره، کارمزد ها و… میتوانند شکل قرارداد را تغییر دهند.

چیزی که در تمام قرارداد های وام شخصی به صورت ثابت از شما درخواست میشود، اطلاعات هویتی، آدرس و شماره تلفن های محل سکونت و محل کار، مدت اعتبار پاسپورت یا آیدی کارت و قرار داد کاری شما است. این اطلاعات در تمامی قرارداد های وام بانکی به صورت یک شکل باید گنجانده شوند.

اغلب بانک ها و موسسات مالی در امارات قرارداد های استانداردی را با توجه به مبلغ وام به وام گیرنده ارائه میدهند. در عین حال برای وام های مبلغ بالا یا رتبه های اعتباری ممتاز ممکن است مزایایی در نظر گرفته شود که در قرارداد عنوان خواهد شد. در ادامه می توانید تصویر چند نمونه از متداول ترین نمونه قرارداد های وام شخصی را ببینید.

وام شخصی با سفته

همانطور که پیشتر اشاره شد، وام شخصی در امارات با انواع ضمانت پرداخت میشود. یکی از متداول ترین ضمانت ها برای دریافت وام، ارائه سفته میباشد. دولت امارات متحده عربی برای ساده سازی شرایط دریافت وام، امکان ارائه سفته به عنوان یک ضمانت معتبر را در نظر گرفته است.

مبلغ و تعداد سفته با توجه به مبلغ وام، رتبه اعتباری و صلاحیت وام گیرنده مشخص میشود. هرچه مبلغ وام بالاتر باشد سفته هایی که فرد باید ارائه دهد بیشتر خواهد بود. با این حال تمامی بانک ها و موسسات مالی امکان دریافت وام با ارائه سفته را ندارند. اگر میخواهید برای ضمانت از سفته استفاده کنید، باید قبل از درخواست مطمئن شوید که بانک انتخابی این آپشن را رائه می دهد یا خیر.

شرایط مشاوره دریافت وام شخصی در امارات پیچیده نیست. این امکان برای مهاجران و اتباع امارات متحده عربی وجود دارد. در ادامه به شرایط دریافت وام اشاره خواهیم کرد:

 • رتبه اعتباری بالا
 • عدم وجود بدحسابی برای بازپرداخت وام های قبلی.
 • واجد شرایط بودن برای الزامات دریافت وام شخصی از طرف بانک ها.
 • داشتن قرارداد کاری معتبر. (شما باید برای سال آینده در محل کار فعلی تان ماندگار باشید)
 • عدم درخواست برای اخذ وام در بانک های متعدد به صورت همزمان.
 • داشتن آیدی کارت، پاسپورت و مدارک هویتی معتبر.

برای افرادی که به تازگی به امارات متحده عربی مهاجرت کرده اند یا به دنبال پیشرفت کاری یا تحصیلی در این کشور هستند، دریافت وام شخصی میتواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد. همچنین در صورت نیاز فوری به پول برای امور درمانی، ازدواج یا مسافرت این وام بهترین گزینه است.

در ادامه به برخی از مهمترین مزایای دریافت وام شخصی در امارات اشاره خواهیم کرد:
 • گزینه های مختلفی برای افراد حقوق بگیر یا خود اشتغال در بانک ها موجود است.
 • امکان دریافت کارت های اعتباری رایگان.
 • برخی از بانک های امارات تا چند ماه اول اقساط را دریافت نمیکنند.
 • وام شخصی در امارات مطابق با قوانین مالی اسلامی در اکثر بانک ها ارائه داده میشود.